rīga

Muzeja pastāvīgās ekspozīcijas veido gadsimtos uzkrātās Rīgas ārzemju mākslas kolekcijas, kas šodien ir daļa no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājuma. Toties Rīgas Birža iepriecina savus apmeklētājus arī ar izstāžu cikliem un vies izstādēm. Muzejam vienmēr ir ko piedāvāt tiem kam kārojas māksla gan skaistajās muzeja telpās, gan tiešsaistē. Izvēlies sev piemērotāko mākslas baudīšanas veidu un paļaujies skaistuma un estētizma plūsmai.

 

Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi

21 Aug – 14 Nov 

Par godu muzeja 10 gadu jubilejai, Rīgas Biržas greznajā Itāļu stila ēkā var apskatīt izstādi Itāļu mākslas izstāde “Pašatklāsme. Tintoreto, Omars Galljāni, Lorenco Puljizi”. Ekspozīcijas centra elements ir vēl neredzama venēcieša Tintoreto glezna “Jauna vīrieša portrets”.

muzejs parīzē

ĀZIJAS MĀKSLAS STĀSTI: Ķīnas šņaucamās tabakas pudelītes

31 Aug – 20 Okt 

Izstāžu ciklā “Āzijas mākslas stāsti” būs apskatāmas septiņas Ķīnas šņaucamās tabakas pudelītes no ahāta, nefrīta un stikla. Muzeja kolekcijā glabājas daudzslāņu stikla pudelītes, no iekšpuses apgleznotās pudelītes un ahātā un nefrītā grebtās pudelītes. Šī izstāde palīdz uzzināt un saprast Āzijas mākslas stāstu, filozofiju un skatu uz pasauli un mākslas darbiem. Šņaucamās tabakas pudelītes, to dažādība un daudzveidība atklās saviem apmeklētājiem sava laika vizuālo valodu, cilvēku paradumus un vērtības.